+37062658316; info@fotokeptuve.lt
El. p: info@fotokeptuve.lt, Vilnius

Apie

…malda meilės dievams

    Esu vestuvių fotografas – na toks žmogus, vasarą lakstantis paskui jaunavedžius su patarimais, kokia poza yra tinkamiausia fotografuojantis, o žiemą snaudžiantis ant krosnies ir murmantis maldelę Meilės dievams, kad kuo daugiau žmonių aplankytų beprotiška meilė – vedanti prie altoriaus. Gyvenimas plaukia savo vaga, suteikdamas daug nuostabių akimirkų, visad norėjau kuo daugiau jų išsaugoti.

…tada viskas ir prasidėjo

       Mano, kaip fotografo, kelias prasidėjo dar paauglystėje, kada už 15 rublių nusipirkau „Smena-8“, o krikštatėviai padovanojo senutėlį nuotraukų gaminimo aparatą. Palėpėje šviečiant raudonai šviesai, „kepiau“ vieną nuotrauką po kitos. Pirmos nuotraukos nebuvo kokybiškos, tačiau mane užbūrė galimybė prisiliesti, pajusti ir net užuosti fotografijos gimimą. Džiugino visas procesas – nuo akimirkos užfiksavimo iki jos piešinio išryškėjimo ant ankščiau buvusio balto fotopopieriaus lapo.

…paskendęs spalvosevestuvių-nuotraukų-retušas-1-7

       Mano fotopasaulis paskendęs spalvose ir svajonėse. Fotografuodamas į gyvenimą žvelgiu lyg per rožinius akinius, esu beviltiškas romantikas, tikintis meile ir šeimos vertybėmis. …daugiau spalvų, meilės, gerumo, noro būti kartu ir kurti savo pasaulį… įsimylėjėlių aistra alsuojančių bučinių… nuo meilės apsvaigusių žvilgsnių… gėlių, paskendusių saulės spinduliuose… taip gimsta nepakartojama tos dienos istorija… Išsaugokim ją fotografijose!

…meilės dienos liudininkas

       Vestuvių tortas bus suvalgytas tą patį vakarą, gėlės nuvys, suknelė giliai paslėpta ateinančioms kartoms, o liks tik nuotraukos, kurias Jūs vartysite su draugais prie vyno taurės, rodysite savo vaikams, o vėliau ir anūkams… Noriu, kad gavę padarytas nuotraukas Jūs būtumėte nustebę ir sužavėti – momentais, kurių Jūs net nepastebėjote, detalėmis, kurias jau spėjote pamiršti, emocijomis, kurios jau niekada nebe pasikartos. Nepaprastai džiaugiuosi ir dėkoju už suteiktą galimybę būti Jūsų Meilės dienos liudininku ir žinutės nešėju pasauliui apie Jūsų ištartą vienas kitam TAIP… saulei žeme ritinėjantis, sprogstant pumpurams, čežant po kojomis lapams rudeniniams, lietui pliaupiant ar pūgai siaučiant. Vertinu tai ir branginu bei stengiuosi su kaupu atsilyginti profesionaliomis ir kokybiškomis fotografijomis.

Linkėjimai,

Jūsų vestuvių fotografas Fotokeptuvė