+37062658316; info@fotokeptuve.lt
El. p: info@fotokeptuve.lt, Vilnius

Vestuvių fotografai Google paieškos sistemoje

By in Pamąstymai

Vestuvių fotografai Google paieškos sistemoje

vestuvių fotografai

vestuvių fotografai

     Vestuvių fotografai … hmm, kas jie, kur ieškoti? Pirmiausia užsukau į Laisvosios enciklopedijos svetainę „Vikipedija“, bet apibrėžimo ten neradau, yra tik toks: „Fotografai – asmenys, kuriantys nuotraukas“. Jūsų teismui mano paties apibrėžimas (apgalvotas ir iš asmeninės patirties): „Vestuvių fotografai – tai žmonės, vasarą lakstantys paskui jaunavedžius su patarimais, kokia poza yra tinkamiausia fotografuojantis, o žiemą snaudžiantys ant krosnies ir murmantys maldelę Meilės dievams, kad kuo daugiau žmonių aplankytų beprotiška meilė – vedanti prie altoriaus“.

     Fotografai mėgsta Šv. Valentino dieną, nes po šios romantiškos šventės pagausėja būsimųjų jaunavedžių gretos. Tą dieną net vyriško ryžto stokojantys jaunuoliai neatlaiko ir krinta savo meilės objektams po kojomis su puokšte gėlių. O taip… po to ateina ta akimirka, kai prasideda vestuvių fotografo paieškos!

vestuvių fotografai

vestuvių fotografai

vestuvių fotografai

     Dauguma žino „Google“ ;), o taip, tai tas pats „Google“ – viską žino, viską mato. Belieka protingai paklausti. Pirmiausia siūlau užsukti į www.fotokeptuve.lt (visai geras fotografas :)). Populiariausi žodžiai ir frazės, kurias ieškotojai (jaunavedžiai) rašo į Google paieškos langelį:

 1. Profesionalūs vestuvių fotografai Vilniuje;

 2. Vestuvių fotografai Vilniuje;

 3. Kūrybingi vestuvių fotografai;

 4. Vestuvių fotografas Vilniuje;

 5. Kūrybingi vestuvių fotografai Kaune;

 6. Vestuvių fotografai;

 7.  Ir t.t.

     Jei svarbiausias Jūsų kriterijus yra kaina – norėsite surasti fotografą, kuris dar tik pradeda savo veiklą komercinėje fotografijoje. Tikrai nebus lengva surasti tokį, kuris kainuos nedaug, o darbą atliks profesionaliai ir pateisins visus Jūsų lūkesčius. Niekas per galvą „neduos“ jei pabandysit tokį rasti. Internete yra visko, pvz., „Facebook“ netgi yra grupės, kuriose galima rasti fotografuojančių nemokamai (mainais už gerą idėją ar nuotraukas, kurias naudos reklamai) ar už nedidelę kainą fotografų:

 1. Noriu fotografuotis

 2. Noriu fotosesijos

 3. Noriu fotografuotis, ieškau fotomodelio

vestuvių fotografai

vestuvių fotografai

     Internete yra tokios vestuvių fotografų „darbo biržos“, ten jie būriuojasi – galima semti rieškučiomis:

 1. Wed

 2. Didysis vestuvių katalogas

 3. Versliukai

 4. Efoto – beje, čia galima rasti ne tik profesionalų vestuvių fotografą.

 5. Ir t.t.

     Jei „Google“ neradote nieko tinkamo, galite išbandyti daug nuotykių žadantį paieškos būdą: „Gyvo fotografo medžioklė“. Pvz., jei medžioklės vieta yra Vilniaus rajonas – vertėtų nuvažiuoti į Užutrakio dvaro sodybą. Sezono metu (vasarą) šeštadieniais ten dirba ne mažiau kaip 5 – 6 fotografai tuo pačiu metu.